HAYATİ HABERLER
21 Kasım 2020 ( 105 izlenme )
Reklamlar

ABD Başkanı Trump'ın oğlu Donald Trump Jr. koronavirüse yakalandı

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Belirti göstermeyen Trump Jr. karantinaya girdi. Öte yandan daha önce Donald Trump ve eşi Melenia Trump da koronavirüse yakalanmıştı.
Dünya genelinde etkisini yeniden artıran koronavirüsün merkez üssü ABD haline gelirken, Trump ailesinden bir kişinin daha salgına yakalandığı duyuruldu.KARANTİNAYA GİRDİABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Trump Jr'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. ABD medyasına yansıyan haberlere göre 42 yaşındaki Trump Jr'ın testi hafta başında pozitif çıktı. Trump Jr'ın belirti göstermediği ve karantinaya girdiği ifade edildi.


DONALD TRUMP VE EŞİ DE KORONAVİRÜSE YAKALANMIŞTI

ABD Başkanı Trump ve eşi Melania Trump, 2 Ekim'de koronavirüse yakalanmış, Trump bir süre hastanede tedavi görmüş, ardından hastalığı atlatmıştı. Bu dönemde Beyaz Saray'daki birçok üst düzey yetkilide de Kovid-19 çıkmıştı.Ayrıca, Donald Trump Jr'ın da içinde bulunduğu Başkan Trump'ın seçim ekibinden birçok kişi de 3 Kasım başkanlık seçimleri sürecinde Kovid-19'a yakalanmıştı.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası'ndan bankalarla ilgili yeni karar! Aylardır koronadan korunmayı başaran doktor, eşinin iş yerine gelen maskesiz bir kişi nedeniyle virüse yakalandı Süt fabrikasinda Bir şahıs, süt kazanının içine girip banyo yaptı. Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Uluslararası standartlarda üretilen ilk yerli aşımız "Tetanos-Difteri" kullanıma hazır