HAYATİ HABERLER
21 Kasım 2020 ( 105 izlenme )
Reklamlar

"Ben polisim" diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde bir şahsın hasta nakil ambulansı şoförünü darbettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde kendisinin polis olduğunu iddia eden şahıs, emlakçı çıktı.
Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, koronavirüs vakası nakli için yola çıktığı öğrenilen hasta nakil ambulansı şoförü, iddiaya göre, Atatürk Caddesi üzerinde 06 DR 9108 plakalı araç sürücüsü ile yol verme tartışması yaşadı. 36 yaşındaki ambulans şoförü Mustafa Başbay ile sürücü arasındaki sözlü tartışma daha sonra kavgaya döndü.

"BEN POLİSİM"

Otomobil sürücüsü ve yanındaki şahıs, ambulans şoförü Başbay'ı ambulanstan indirerek darbetti. Ambulans şoförünü darbettiği sırada gelenlere ve ambulans şoförüne "Ben polisim" diye bağıran şahsın, emlakçı olduğu öğrenildi.


AMBULANS ŞOFÖRÜ YARALANDI

Yüzünde, boynunda darp izleri olan ve dudağı patlayan ambulans şoförü Başbay, çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, ambulans şoförünün darp girişiminde bulunan sürücüden şikayetçi olduğu öğrenildi.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayati İnanç Sözleri....SİZLERDEN GELEN..... Son Dakika: 2020'de gıda hilekarlarına 63 milyon liradan fazla ceza kesildi Kuyumculardan vatandaşlara uyarı: Aklı olan altınını bozdurmasın Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert Ayasofya ve fetih çıkışı