HUZUR-SEN TÜRKİYE SENDİKASI BİRLİK VE BERABERLĞİNİ BİR KEZ DAHA KANITLADI…

Vizyonumuz

Çalışanlar için adalet ve liyakatin önemiyle, hak ve emeğe saygının ön planda tutulduğu bir hayal ile başlayan bu yolculuk, Genel Merkezimiz olan Elazığ ilinden sonra Malatya ve Bingöl illerinde varlığını hissettirmiştir. Daha sonra Diyarbakır ve Adıyaman illerinde de kurulup büyüyen Huzur-Sen sırasıyla İzmir, Afyon, Balıkesir gibi illerde de faaliyet alanı bulmuş ve çalışanlarımızın gayretiyle kurulmuştur.Sağlık ve Sosyal Hizmet kolundaki etkisi diğer hizmet alanlarında da ihtiyaç haline geldiğinden öncelikle yine Genel Merkezi Elazığ olan Huzur Büro Sen ve Genel Merkezi Bingöl olan Huzur Eğitim Sen kurulmuştur. Şu aşamada yine Genel Merkezi Elazığ olan Huzur Diyanet Sen’in kurulma çalışmaları devam etmektedir.

WWW.HAYATİGUNDEM.COM

Misonumuz

Milletimizin ve devletimizin Âli menfaatleri ile, Milli ve Manevi değerlerimizin iş hayatına entegrasyonunun “İnsanı yaşatki devlet yaşasın” düsturuyla hayat bulmasını amaçladığımız bu hak ve adalet arayışının hepimiz için gerçek bir sendikacılık anlayışı inşa edeceğine inancımız tamdır.

WWW.HAYATİGUNDEM.COM

Misyon Ve Vizyonuyla her zaman kendini kanıtlayan Huzur-Sen Türkiye Sendikası Diyarbakır İl Başkanı Ahmet Böçkün Önderliğinde Kendi Temsilcileriyle ne kadar uyumlu olduklarını bir kez daha kanıtladı. Sendikacılıkta yeni olmasına rağmen bir çok başarılara imza atan Huzur-Sen birlik, beraberlik ve kardeşliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha diğer sendikalara örnek teşkil etti.

HAYATİ GÜNDEM’e Konuşan Huzur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Ahmet Böçkün bizde çalışanlar arasında din,dil,ırk veya bizden olan veya olmayan Hemşire, Personel, Doktor farkı olmaksızın insanı insan olduğu için benimseyen bir sendika anlayışımız var dedi. Sözlerine devam Böçkün; bu gün burda kardeşliğimizi birliğimizi ve dirliğimizi bir kez daha kanıtlamış bulunmaktayız, bu gün sadece farklı olan tek şey forma renklerimiz amaç ve gayemiz birdir dedi.

HABER:ABDULLAH ALTUN(AA)

www.hayatigundem.com

www.hayatihaberler.net

www.mynethaberleri.com