SON DAKİKA..HUZUR-SEN TÜRKİYE SENDİKASINDAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KADIN ÇALIŞANLARINA ANLAMLI ZİYARET…

Onlar hayatımızın en özel varlıkları… ,Kimi annemiz,kimi hayatımızın en büyük aşkı;

kimi arkadaşımız, kimi ise göz bebeği kızımız… Kadınlara ithaf edilen o kadar özel günün arasında en önemli gündür belki de Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Haklarından vaz geçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günü olan bu günde siz de hayatınızdaki güçlü kadınları mutlu edecek sözler kutlayın. Fakat sadece Kadınlar Günü’nde değil, yaşamımızda fark yaratan kadınları her gün başınızın tacı edin. Onlardan alınan ilhamla dünyanın daha güzel bir yer haline geldiğini unutmayın ve sizler için derlediğimiz kadınlar günü sözlerine göz atarak, onlar için en iyi alternatifi bulun.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünü Hayati Haberler olarak muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Misyonuyla,Vizyonuyla her zaman çalışanların yanında olan Huzur-Sen Türkiye Sendikası Dicle Üniversitesi Hastahanesinde Kadın Çalışanlarına anlamlı Ziyareti….

Huzur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Sayın Ahmet Böçkün önderliğinde yollarına son gaz devam eden Huzur-Sen amaç ve gayelerini her defasında kanıtlamayı başarıyorlar. Amaç ve gayeleri sadece çalışanların Özlük hakları,Çalışanı koruma olan Huzur-Sen 8 Mart Dünya Kadınlarına Özel Kadın Çalışanlarına Karanfil Uzatarak ‘Siz Olmazsanız Biz Olmayız’ düşüncesiyle güzel ve anlamlı bir çalışma gerçekleştirdiler.

Hayati Gündeme Konuşan Diyarbakır İl Başkanı Sayın Ahmet Böçkün;

Şu Hadisi:”Ey insanlar! Kadınların haklarına riayet ediniz! Onlara şefkat ve sevgi ile muâmele ediniz! Onlar hakkında Allah’tan korkmanızı tavsiye ederim. Siz kadınları, Allah emâneti olarak aldınız; onların namuslarını ve iffetlerini Allah adına söz vererek helâl edindiniz!” (Müslüm, Hac,147)

Hatırlatarak Kadınlarımızın ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha bize hatırlattı.Şiddet konusuna değinen Sayın Böçkün: Kadın Ci…..lerinin olduğu bir toplumda refah aslan sağlanmamıştır,sağlanmayacaktır.

www.hayatigundem.com

www.hayatihaberler.net

www.mynethaberleri.com

GENEL YAYIN VE YÖNETMENİ

HABER:ABDULLAH ALTUN(AA